Wandelgroep Stap Mee

Beste wandelaars van “Stap Mee”.

Op woensdag 22 september werd onder leiding van Margo Kivits en Bram van Leeuwen de tweede wandeling van het seizoen 2021-2022 van de groep “Stap Mee”  gemaakt. Om 14.00 uur vertrokken er 17 wandelaars vanaf het paviljoen ’t Sassennest in het park Rusthoff.

Deze, mede als gevolg van het prachtige wandelweer, geslaagde wandeling voerde de enthousiaste deelnemers deze keer door het oostelijke deel van Sassenheim. Na 5 km lopen, kon er in het paviljoen nog wat worden gedronken en worden nagepraat over deze gezellige nazomerwandeling.

De volgende wandeling zal plaatsvinden op woensdag 6 oktober aanstaande. Er zal deze dag weer om 14.00 uur worden gestart. Begin- en eindpunt zullen in de uitnodiging worden opgenomen. 

Met wandelgroeten van Theo Witteman

P.S. Als gevolg van een onwillige heup heb ik de wandeling wel grotendeels meegelopen, maar de begeleiding heb ik aan Margo en Bram over moeten laten.