WANDELGROEP “STAP MEE”

Binnen het kader van de RIVM-regels met betrekking tot het coronavirus vond op woensdag 30 september de tweede wandeling van de groep “Stap Mee” plaats.

Inclusief de 3 begeleiders, vertrokken om 14.00 uur 14 enthousiaste deelnemers vanaf het paviljoen ’t Sassennest in het park Rusthoff voor een wandeling van ruim 5 km. De route liep via de 3e Poellaan, het fietspad van de A 44 en langs de Sassenheimervaart. Mede dankzij het prachtige wandelweer werd het een mooie tocht.

Op het terras van het paviljoen werd er onder het genot van koffie, thee of een ander drankje gezellig nagepraat over de – ondanks de strenge regels – goed verlopen wandeling.

Na afloop besloten de begeleiders en de aanwezige deelnemers op woensdag 14 oktober een volgende wandeling te plannen. Ook dan zal weer het maximale aantal van 15 deelnemers, inclusief de begeleiders, worden aangehouden. Om 14.00 uur zal er ook op die dag worden gestart bij het paviljoen ’t Sassennest in het park Rusthoff.

Nadere gegevens over de verplichte aanmelding voor die wandeling zullen in de uitnodiging worden opgenomen.

Met wandelgroeten van Theo Witteman