Bestuur

Samenstelling bestuur

Het bestuur bestaat uit de voorzitter, de secretaris, de penningmeester, een bestuurslid belangenbehartiging, en drie leden uit de drie verschillende kernen.

VoorzitterDick Voermanvoorzitter@seniorenverenigingteylingen.nl
tel. 06-48085888
PenningmeesterEvert Hegnauerpenningmeester@seniorenverenigingteylingen.nl
tel. 06-42848205
Secretaris, ledenadministrateurNetty Havenaarsecretariaat@seniorenverenigingteylingen.nl
tel. 06-18184053
Bestuurslid belangenbehartiging en
lid van de Adviesraad Sociaal Domein Teylingen
Jan van Bakeljanvanbakel@seniorenverenigingteylingen.nl
tel. 06-25064586
BestuurslidWim van Kampenwebmaster@seniorenverenigingteylingen.nl
tel: 06-12091285
BestuurslidCorri van Wettencorrivanwetten@seniorenverenigingteylingen.nl
tel. 06-52247717
BestuurslidHans Wilsonhanswilson@seniorenverenigingteylingen.nl
tel. 06-19442888